Meer dan 150 occasions op voorraad

Bekijk voorraad >

Ons team

Ons gespecialiseerde team stelt zich graag aan u voor.

Thorsten Feller

Functie:Aftersales Manager
Telefoon:043-350.33.05
thorsten@kessels-automobielen.nl
Frank Collaris
Frank-Collaris
Functie:Assistent Aftersales Manager
Telefoon:043-350.33.03
frank@kessels-automobielen.nl
Mart Sijben
Mart-Sijben
Functie:Receptionist
Telefoon:043-350.33.09
mart@kessels-automobielen.nl
Harold Collijn
Harold-Collijn
Functie:Parts Manager
Telefoon:043-350.33.06
harold@kessels-automobielen.nl
Willy Dauphin
Willy Dauphin
Functie:Manager Techniek
Telefoon:043-350.33.08
willy@kessels-automobielen.nl
Paul Krottje
Paul Krottje
Functie:Assistent Manager Techniek
Telefoon:043-350.33.08
paul@kessels-automobielen.nl
Ward Ummels
Ward Ummels
Functie:Verkoopadviseur
Telefoon:043-350.33.04
ward@kessels-automobielen.nl
Maurice Paes
Maurice Paes
Functie:Verkoopadviseur
Telefoon:043-350.33.07
maurice@kessels-automobielen.nl
Huub Kessels
Huub Kessels
Functie:Directeur
Telefoon:043-350.33.00
huub@kessels-automobielen.nl

Kessels JahresWagens

BMW 120i 5deurs

BMW 120i 5deurs Automaat M Sport Pakket Chassisnummer: XXXXXXXXXXXXX8354                         ...

Lees verder >> Meer JahresWagens

Het laatste nieuws

Meer dan rijplezier: innovatieve luxe in BMW stij

Als onderdeel van het toekomstige productoffensief heeft BMW een nieuwe merksignatuur ontwikkeld die past bij de positio ...

Lees verder >> Meer nieuws