Meer dan 150 occasions op voorraad

Bekijk voorraad >

Ons team

Ons gespecialiseerde team stelt zich graag aan u voor.

Thorsten Feller

Functie:Aftersales Manager
Telefoon:043-350.33.05
thorsten@kessels-automobielen.nl
Frank Collaris
Frank-Collaris
Functie:Assistent Aftersales Manager
Telefoon:043-350.33.03
frank@kessels-automobielen.nl
Mart Sijben
Mart-Sijben
Functie:Receptionist
Telefoon:043-350.33.09
mart@kessels-automobielen.nl
Harold Collijn
Harold-Collijn
Functie:Parts Manager
Telefoon:043-350.33.06
harold@kessels-automobielen.nl
Willy Dauphin
Willy Dauphin
Functie:Manager Techniek
Telefoon:043-350.33.08
willy@kessels-automobielen.nl
Paul Krottje
Paul Krottje
Functie:Assistent Manager Techniek
Telefoon:043-350.33.08
paul@kessels-automobielen.nl
Ward Ummels
Ward Ummels
Functie:Verkoopadviseur
Telefoon:043-350.33.04
ward@kessels-automobielen.nl
Guido Haesen
Guido Haesen
Functie:Verkoopadviseur
Telefoon:043-350.33.07
guido@kessels-automobielen.nl
Huub Kessels
Huub Kessels
Functie:Directeur
Telefoon:043-350.33.00
huub@kessels-automobielen.nl

Kessels JahresWagens

BMW M135i 5-deurs 04-2016

02-02-2017 BMW M135i 5-deurs Sport-Automaat, ADAPTIEVE LED-KOPLAMPEN,  Elektrisch verstelbare stoelen nog geen 10.000 ...

Lees verder >> Meer JahresWagens

Het laatste nieuws

De vernieuwde BMW 2 Serie Coupé en Cabrio.

De BMW 2 Serie Coupé en BMW 2 Serie Cabrio zetten hun succes voort met een gewijzigd front, nieuwe LED-koplampen (stand ...

Lees verder >> Meer nieuws