Over ons

Ontstaan vanuit de liefde voor BMW en MINI en een groot hart voor de klant. Iedereen moet kunnen genieten van een van deze topmerken en het moet bereikbaar zijn voor iedereen, vinden wij.

In 2004 openden wij onze deuren aan de rand van het centrum van Maastricht. In 2005 ontvingen wij van BMW Nederland als één van de eersten de titel Erkend BMW Service Partner en Erkend MINI Service Partner. Dat betekent dat wij voldoen aan de hoge servicenormen van BMW AG. Voor u de garantie dat onze diensten en producten op servicegebied gelijk zijn aan dat van elk ander bedrijf binnen het BMW distributienetwerk.

Enkele jaren later hebben we ons tevens gespecialiseerd in de  prachtige merken Land Rover en Jaguar. Dit maakt ons palet topmerken compleet.

We leveren en bemiddelen in alle nieuwe modellen en verkoop van de beste occasions; we speuren persoonlijk naar de beste auto’s. Als ze bij ons in de showroom staan of u ziet een mooie occasion op de site, dan kunt u erop vertrouwen: dat is een verantwoorde aankoop. Dan is de auto in een perfecte staat van onderhoud, is hij technisch in orde én je betaalt een faire prijs.

John Stroeken nam in 2019 het stokje over van Huub Kessels. Ook John was gecharmeerd van de persoonlijke benadering en de hoge servicegraad van het complete team van Kessels. Samen met de heren en de dame in de sales en aftersales zorgt hij ervoor dat autoliefhebbers zorgeloos en met veel plezier blijven rijden.

Ga naar onze mooie occasions Maak een werkplaats afspraak

Team

Thorsten Feller

Manager After sales

043-350 33 01

thorsten@kessels-automobielen.nl

Frank Collaris

Manager service

043-350 33 01

frank@kessels-automobielen.nl

Mart Sijben

Service adviseur

043-350 33 01

mart@kessels-automobielen.nl

Harold Collijn

Manager Parts

043-350 33 06

harold@kessels-automobielen.nl

Paulien Aerts

Service adviseur

043-350 33 01

paulien@kessels-automobielen.nl

Richard Baltus

Sales

043-350 33 00

richard@kessels-automobielen.nl

Huub Kessels

Sales

043-350 33 00

huub@kessels-automobielen.nl

John Stroeken

Directeur

043-350 33 00

john@kessels-automobielen.nl

Paul Krottje

Chef Werkplaats

043-350 33 01

paul@kessels-automobielen.nl

Bryan Cobben

Technicus

Gerard Berendsen

Technicus

Michalis Dalezios

Technicus

Stephan Vaessens

Technicus

Chris van Damme

Technicus

Verkoop Onderhoud & service Plan je afspraak Maak proefrit
HomeOver ons