Meer dan 150 occasions op voorraad

Bekijk voorraad >

Ons team

Ons gespecialiseerde team stelt zich graag aan u voor.

Thorsten Feller

Functie:Aftersales Manager
Telefoon:043-350.33.05
thorsten@kessels-automobielen.nl
Frank Collaris
Frank-Collaris
Functie:Assistent Aftersales Manager
Telefoon:043-350.33.03
frank@kessels-automobielen.nl
Mart Sijben
Mart-Sijben
Functie:Receptionist
Telefoon:043-350.33.09
mart@kessels-automobielen.nl
Harold Collijn
Harold-Collijn
Functie:Parts Manager
Telefoon:043-350.33.06
harold@kessels-automobielen.nl
Willy Dauphin
Willy Dauphin
Functie:Manager Techniek
Telefoon:043-350.33.08
willy@kessels-automobielen.nl
Paul Krottje
Paul Krottje
Functie:Assistent Manager Techniek
Telefoon:043-350.33.08
paul@kessels-automobielen.nl
Ward Ummels
Ward Ummels
Functie:Verkoopadviseur
Telefoon:043-350.33.04
ward@kessels-automobielen.nl
Huub Kessels
Huub Kessels
Functie:Directeur
Telefoon:043-350.33.00
huub@kessels-automobielen.nl

Kessels JahresWagens

BMW M4 Coupé

Eerste toelating 24.02.2017 Kilometerstand: 25.913 Kleur: 0A96, Mineralweiß metallic Bekleding: LKSW, Leder Merino mit ...

Lees verder >> Meer JahresWagens

Het laatste nieuws

Prijzen van de nieuwe BMW X4

Prijzen van de nieuwe BMW X4 Vanaf zaterdag 14 juli staat de nieuwe BMW X4 bij de BMW dealer. Direct bij de lancering le ...

Lees verder >> Meer nieuws